MaamTe

MeemTe touží být krásným, inspirativním a edukačním prostorem, jenž převážně nabízí pečlivě vybrané kvalitní oblečení  (pro ženy a děti) z druhé ruky ale také nové kousky z outletů či vintage módu. Spolu s tím i jedinečné úplně nové poklady od ověřených etických značek, které mám sama odzkoušené. 

Pečování a oprava oblečení s nejrůznějšími vadami se přidalo k dalším nápadům, které se nyní díky propojení s šikovnými lidmi z Česka stává realitou.  Vzájemná spolupráce s talentovanými dušemi je obrovským přínosem pro všechny strany.

 

Přetékám nápady. Můžete se těšit na limitované kousky s nádhernými výšivkami zakrývajíc díry. Také na doplňkové produkty vyvinuté speciálně za účelem prodloužení životnosti nového i nošeného oblečení. Životabudiče, osvěžovače oblečení a oddalovače jeho praní už v nabídce najdete.

Nápady se ale rodí stále, přilétají ke mně velice často především díky našim dětem. Ti nás rádi berou do svého vyfantazírovaného světa, kam se s nimi také dobrovolně ponořujeme a nechce se nám ven.

Výběr oblečení a doplňků na MaamTe ocení především maminky, na jednotlivé kousky se dívám s otázkami - jestli jsou praktické, nositelné při různě se měnících siluetách nebo například jak moc se konkrétní materiál mačká. Moc dobře ale vím, že se chce každá maminka líbit, proto sahám i po modelech, kterým nechybí šmrnc a každá z nás se v nich může cítit sebevědoměji.

Na své si ale příjdou i jakékoliv ženy, které se snaží žít pomaleji, více vědomě a s respektem k tomu, co kupují a nosí.

 doprava zdarma při objednávce nad 1000 Kč / platí i pro Slovensko