FAQ's

Často se ptáte:

Jak dlouho budu čekat na svou objednávku?


Váš balíček dorazí nejpozději do 5 pracovních dnů od vytvoření Vaší objednávky v případě platby kartou. Většinou ale zasíláme hned druhý den. Pokud jste zvolili offline platbu převodem, to samé platí od obdržení částky na účtě. V případě speciálních přání, expresního odeslání, nás neváhejte kontaktovat. Rádi se pro Vás pokusíme zařídit i zprvu nemožné. :)
Příjde zboží vyprané a připravené k nošení?


Každý kousek oblečení, který na MaamTe najdete je vypucovaný, vypraný, nastříkaný speciálním přírodním sprejem pro jeho svěžest a delší životnost.
Je oblečení bez vad?


Každý kousek pečlivě prohlížíme a poté ho přiřadíme do jedné z podkategorií dle jeho opravdového stavu. Stav každého produktu je u něj detailně popsán. V ojedinělých případech se může stát, že něco nepatrného přehlédneme. Jsme jen lidé. Proto se rádi nabízíme s jednoduchým řešením - oblečení nám stačí zaslat nazpět do 30 dnů od doručení a my Vám vrátíme peníze nazpět. Také proplatíme dopravu.
Jak postupovat při vrácení zboží?


Pokud Vám oblečení nesedí, nebo jste si koupi rozmysleli, ozvěte se s Vaší žádostí o zaslání zpět na email: maamte.info@gmail.com. Připiště rovnou číslo objednávky a také číslo účtu, kam má být vrácena kupní částka. Na vše co nejdříve dostanete odověď.
Do kdy je vrácena částka za vrácené zboží?


Peníze jsou zaslány na účet do 14 pracovních dnů od přijetí Vašich vrácených kousků. (Pokud jste připsali do reklamace číslo účtu).

 doprava zdarma při objednávce nad 1000 Kč / platí i pro Slovensko